Archiwum Shout | my3ds.pl - Serwis fanów Nintendo Polska

Archiwum Shout

Dla tych co nudzą się wieczorami :)

6 196 komentarzy

 1. maradis (3 komentarzy) w dniu:

  Nieśmiała uwaga bo nowemu nie wypada…
  Czy forum nie jest mało czytelne? Ciężko mi tu wszystko ogarnąć…

 2. maradis (3 komentarzy) w dniu:

  Na czym chcecie postawić forum?
  Mam jakieś doświadczenia z forum phpbb3…

 3. rumbur (6 komentarzy) w dniu:

  Czemu akurat Dragon Quest wychodzi w Japonii, a nie w europie ? dragon quest journey of the cursed king, moim zdaniem najlepszy klasyczny jrpg na PS 2, czemu nie uświadczę tego na konsoli Nintedo ?

 4. rumbur (6 komentarzy) w dniu:

  Wiem, że narzekam bez powodu, zwłaszcza, że konsolę kupię dopiero w okolicach wakacji, ale mimo wszystko… Przynajmniej mam Disgaea i SKyrima.

 5. rumbur (6 komentarzy) w dniu:

  Chodziło mi o konsole standardowe, nie kieszonkowe. Już na zwykłego DS-a wyszedł sentinels of the starry sky, ale… no właśnie, to są kieszonkowe. Przyzwyczaiłem się do tego, że Dragon Questa ogrywam na telewizorze… Wiem, że kapryszę. Ale cholera, lista gier na Wii u rewelacyjna nie byłą, konsole sony i Microsoftu nie opłaca mi się kupować, bo 99,9% gier wydanych na nie, wyjdzie też na PC, więc wcześniej czy później znajdą się w bibliotece STEAM. Dlatego tak wielką nadzieję pokładam zawsze w Nintendo. Na moim 2DS-ie nie zawiodłem się. Na Wii U trochę bardziej…

 6. hallkyon
  hallkyon (70 komentarzy) w dniu:

  Oczywiscie ze sie oplaca. Konsola z taką biblioteką gier za takie pieniądze? Nic tylko brac.

 7. hallkyon
  hallkyon (70 komentarzy) w dniu:

  A ósemka przypadkiem już nie wyszła? Sam się na dragon questach nie znam, ale ponoć dobrze zacząć właśnie od VIII.

 8. hater (166 komentarzy) w dniu:

  @hallkyon a co się działo? Btw. syberia ma datę premiery, ale chyba bez switcha na razie.

 9. hallkyon
  hallkyon (70 komentarzy) w dniu:

  Rozłączał się w momencie, kiedy zaczynał pobierać jakieś dane. Problem dotyczył tylko mojego domowego internetu, Po pobraniu apdejtu wszystko działa jak należy.

 10. matii
  matii (517 komentarzy) w dniu:

  Nintendo informuje, że pkt. z MyNintendo przepadają w najbliższym czasie, gold i platinum. Najlepsze hasło: „można wydać na masę świetnych rzeczy”.. xD Poważniej: z punktu widzenia kogoś nowego to może to hasło nie kłamie, ale.. no właśnie ;)

 11. hallkyon
  hallkyon (70 komentarzy) w dniu:

  Rez, Wii U w wersji Deluxe kosztowało na starcie tyle samo, co Switch. Jeszcze niedawno w sklepach można było kupić zestaw z preinstalowaną grą za ok. 1200. Dużej różnicy więc nie ma.

 12. hallkyon
  hallkyon (70 komentarzy) w dniu:

  Z drugiej strony, Nintendo od samego początku sprzedawało Wii U ze stratą, więc pomimo fatalnej sprzedaży, nie opłacało im się obniżać ceny. Switch nie jest sprzedawany ze stratą, więc zostawili sobie miejsce na obniżkę w przyszłości. Z 3DS-em było tak samo. W pierwszych miesiącach sprzedawał się fatalnie, więc zjechali z ceny o 1/3.

 13. rez007
  rez007 (41 komentarzy) w dniu:

  Hallkyon dziękuję za odp , podejrzewam w takim razie że szybko z ceną nie spadnie skoro preordery idą jak świeże bułeczki chyba się skuszę gdyż wyprzedałem wszystkie stacjonarny jakie miałem i nie wyobrażam sobie czekać 6 MC aż stanieje

 14. Sent (139 komentarzy) w dniu:

  @Hallkyon – z tego co wiem nintendo nigdy nie sprzedaje konsol „ze stratą” i w tym tkwiło zawsze sedno problemu. Wyjątkiem od tej reguły mógł byc przez pewien czas 3ds po obniżce, ale też nie wiadomo czy nie ścięli po prostu swojej marży.

 15. Jakusashi
  Jakusashi (138 komentarzy) w dniu:

  Nie wiem czy ktoś już to zauważył i napisał, ale jak nie, to taka ciekawostka, że na MyNintendo za darmo można zdobyć 10 orbów do FE Heroes. Reszta nagród wymaga specjalnej waluty, którą jeszcze nie wiem jak uzyskać, ale obadam temat

 16. Jakusashi
  Jakusashi (138 komentarzy) w dniu:

  Dzięki Buri. Co do teamu marzeń to coś w tym jest. Już od dłuższego czasu poluję na Lyn czy Kagero póki co bezskutecznie, przy Lyn to nic dziwnego, zwłaszcza, że nie występuje w wersji 4* i niżej, a jedynie na 5

 17. kokonmaster (60 komentarzy) w dniu:

  Bije się z myślami czy nie anulować i nie poczekać z kupnem nowej Zeldy na WiiU po tym jak podnieśli mi cenę zamówionego pre orderu z 180pln na 210pln przy czym jak patrzę to Ci co dopiero maja w planach zamówienie będę mieć gorzej bo cena zrównała się z ceną gry na Switcha. Quo Vadis Nintendo? :<

 18. hater (166 komentarzy) w dniu:

  Gdyby brać jakąś grę sportową na switcha to lepiej nba czy fifę? Nie wyznaję kultu tych sportów, zależy mi na wieloosobowej grze.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!